این مقاله با هدف دعوت به همکاری در خصوص کسب سرمایه و درآمد از طریق اجاره سند و فیش های حقوقی
در تهران و تمامی شهر ها آماده شده است.

خواننده محترم ضمن سپاس از همراهی شما به اطلاع می رساند نظر به وضعیت اقتصادی و تورم غیر قابل مدیریت موجود در کشور ،وبا در نظر داشتن نظام های اقتصادی جهان معاصر، که انسان را در انتخاب کسب و کار به طور کلی آزاد می گذارند و به وی اجازه می دهند که هم از راه های صحیح و هم از راههایی چون رباخواری، قماربازی، احتکار، بازار سیاه و. . . به جمع آوری ثروت بپردازد، بدون اینکه برای حقوق دیگر افراد ارزشی قائل بوده و به اصول اخلاقی و پیامدهای اجتماعی و اخروی آن بیندیشد ،موجب ایجاد مشکلاتی همچون مفاسد اخلاقی و سیاسی می شوند.

کسب درآمد از اجاره سند و فیش حقوقی :

آنچه در نظام اقتصادی اسلام، بیش از هر چیز اهمیت دارد حلال بودن کسب و کار است؛ یعنی به دست آوردن مال از راهی که ممنوعیّت شرعی ندارد. قرآن به عنوان جامع ترین کتاب الهی در تمامی ادیان از طرفی به کسب مال حلال امر می کند و از طرفی از ضدّ آن یعنی حرام خواری و انجام کار نامشروع نهی می کند و آن را پیروی از شیطان می خواند و می فرماید : (بقره 168) : ای مردم! از آنچه در زمین است، حلال و پاکیزه بخورید! و از گام های شیطان پیروی نکنید چه اینکه او دشمن آشکار شماست.

گروه وکلا و مشاورین ضامن راد و کارپردازان با اولویت ایجاد امکان اشتغال از راه حلال (به خصوص در وضعیت شیوع بیماری همه گیر کرونا ) و همراه داشتن دعای خیر شما مردم عزیز در سرتاسرکشور قدمی خیر در این امر خدا پسندانه برداشته و با اعمال شرایط قانونی و همه جانبه در جهت اجاره اسناد و ‌فیش های حقوقی و یا جواز کسب در تمامی اصناف دعوت به همکاری می نماید.

شاید در نگاه اول نتوانید به مزایا و محاسن این دعوت پی ببرید ،با ذکر یک مثال ساده در جهت روشن شدن ذهن شما خواننده عزیز اقدام مینماییم:


چندی پیش فردی با شغل سوپر مارکت عرضه کننده مواد غذایی به دفتر موسسات مراجعه داشتند و در خصوص چک های برگشتی درخواست راهنمایی نمودند ،ایشان اظهار میداشتند در زمان تهیه اجناس برای مغازه سرمایه نداشتم و برای خرید موارد فوق مجبور به ارائه چک مهلت دار به حسابداری شدم،در وضعیت کرونا برای بعضی از خانواده ها حتی امکان خرید تخم مرغ هم موجود نبوده ،اجناس با مبالغ بالا تهیه شده و ما سعی کردیم سود خیلی کم بر روی قیمت ها اضافه کنیم ولی در حال حاضر که موعد چک ها رسیده حتی موجودی مالیه ما تکافو ی هزینه های جاری مغازه هم ‌نمی نماید و امکان پرداخت مبلغ چک برای بنده وجود ندارد در این وضعیت که برای گرفتن وام ۱ میلیون تومانی قرض الحسنه هم باید ۲ ضامن کسر از حقوق داشت و‌همه همکاران و فامیلم هم در وضعیت مشابه من قراردارند باید چه اقدامی کنم !؟

گروه ضامن راد با همدردی دلسوزانه و چاره جویی برای مشکل مالی مراجعه کننده محترم پس از ارائه توضیح در خصوص تمامی مراحل کار به ایشان بهترین پیشنهاد در وضعیت ممکن را ارائه دادند .
وقتی فردی در این وضعیت قرار دارد و‌ هیچ کمک مالی به ایشان نمیشود و حتی برای مبالغ کم وام هم ضامنی ندارد چرا نباید از داشته خود استفاده کند!؟
با اجاره جواز کسب و سند مغازه به دفتر پرسابقه و باتجربه ضامن راد سرمایه لازم جهت تامین مبلغ چک تهیه شد .

این فکر اقتصادی و قدم خیر فقط فقط باتدبیر هوشمندانه گروه ضامن راد و کارپردازان به صورت قانونی امکان پذیر شده است.

شما صاحبین سند و مشاغل میتوانید با اجاره اسناد ملکی و یا فیش حقوقی خود به دفاتر حقوقی ما هم در امر خیر آزادی زندانیان شریک شده و هم درامدی تضمینی و سالانه را برای خود فراهم نمایید تا نیازی به دریافت وام یا فروش املاک برای تامین سرمایه نداشته باشید.

لازم به ذکر است فرایند اجاره سند جهت ازادی زندانیان با حضور شخص سندگذار انجام شده و تمامی مراحل به صورت کاملا شفاف و قانونی و در نهایت دقت انجام میشود تا حتی یک درصد احتمال زایل شدن حقوق سندگذاران عزیز ایجاد نگردد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در این خصوص لطفا از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید

09373818111

دیدگاهتان را بنویسید