مشاوره و راهنمایی :02166397082 - 09373817111

سند اجاره ایی چیست و چگونه میتوان آن را تهیه کرد؟
سید علیرضا طباطبایی

اجاره سند

سند اجاره ایی چیست و چگونه میتوان آن را تهیه کرد؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا فردی باید به دنبال سند اجاره ایی و یا اجاره فیش حقوقی باشد و اصلا مگر امکان دارد که افراد سندی را اجاره کنند ؟ برای پاسخ به این سوالات پیشنهاد میکنم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

شماره های تماس جهت دریافت اطلاعات از شرایط و قیمت های اجاره سند و فیش حقوقی
09331486294

09193797186
09220562433

حتما تا بحال پیش امده که بخواهید از بانک وامی را دریافت کنید و بانک هم به عنوان ضمانت از شما ضامن با فیش حقوقی و یا سند برای ضمانت پرداخت اقساط بخواهد. به الطبع شما نیز اقدام به معرفی ضامن یا سند به بانک برای ضمانت خواهید کرد. اما نکته ایی که وجود دارد این است که برای بانک فرقی نمیکند ضامن یا سند معرفی شده از کجا و به چه شکلی تامین شده مادامی که اسناد و ضامنین معتبر و مورد قبول مرجع باشند. به عبارت دیگر شما میتوانید در صورتی که خودتان امکان فراهم کردن ضامن یا سند ندارید اقدام به تهیه سند اجاره ایی و یا فیش حقوقی معتبر و قانونی کنید.

سند اجاره ایی چیست ؟

پس تا الان متوجه شده ایید که سند اجاره ایی در واقع همان اسناد اموال منقول(مانند سند خودرو) و غیر منقول (ماند سند ملکی) میباشند که افرادی که خود سند ندارند اقدام به اجاره آن از دیگر افراد (اصطلاحا سندگذار گوییم) میکنند و به مراجع مد نظر جهت ضمانت ارائه میدهند.

استفاده از بانک در مثال بالا تنها برای درک بهتر شما خواننده گرامی بوده و نیاز به سنداجاره ایی و یا افراد با فیش حقوقی تنها مختص به دریافت تهسیلات بانکی نمیباشد. در انواعی از موقعیت ها اعم از دریافت نمایندگی (فروشگاه/دفاتر و مراکز دولتی یا خصوصی) ، قرار داد های پیمانکاری ، گمرک ، رفع ممنوع الخروجی و از همه مهم تر و شاید پرکاربرد تر جهت تامین ، قرار های تامین کیفری برای آزادی متهمین ، محکومین و زندانیان نیاز به ارائه سند و یا افراد با فیش حقوقی خواهد بود. هدف از دریافت سند و یا افراد با فیش حقوقی به عنوان ضامن برای مراجع به دلیل ضمانت در اجرا تعهدات میباشد.

اما نکته بسیار مهمی وجود دارد و آن این است که از کجا فردی را پیدا کنیم که حاضر باشد به عنوان ضامن ما و یا سند مال منقول یا غیر منقول خود را برای ضمانت به ما بدهد؟
در این زمان است که وجود یک دفتر حقوقی که امکان ایجاد ساز و کاری مطمئن و شفاف برای هر دو طرف(اجاره دهنده و اجاره گیرنده ) را داشته باشد الزامی و حیاتی به نظر میرسد.

تهیه سند اجاره ایی :

موسسه کارپردازان و ضامن راد با داشتن سابقه ایی بیش از ۱۲ سال در امر ارائه سند اجاره ایی با انواع ارزش از میلیون تا میلیارد و انواع اسناد اعم از تهران و سایر شهرستان ها و به عنوان پایه گذار قانونی این امر ، اماده ارائه خدمات در سریع ترین زمان و با کمترین قیمت به نیازمندان امر سند اجاره ایی و فیش حقوقی میباشد. لازم به ذکر است موسسه ما تمامی مراحل کار را به شکلی کاملا شفاف و با آگاهی کامل هر دوطرف (سندگذار و اجاره کننده سند ) در کوتاه ترین زمان انجام داده و تضمین کننده اجرا کامل قرار داد توسط هر دو طرف خواهد بود.

شماره های تماس جهت دریافت اطلاعات از شرایط و قیمت های اجاره سند و فیش حقوقی
09331486294

09193797186
09220562433

لازم به ذکر است موسسه ما تمامی اسناد را توسط کارشناس رسمی ، کارشناسی نموده و پس از اطمینان از صحت و سقم اسناد اقدام به ارائه آن به نیازمندان این امر مینماید. مدارک کارشناسی اسناد در دفاتر موجود بوده و امکان مشاهده آن توسط مراجعین میباشد.

شرح خدمات موسسه جهت اجاره سند و فیش حقوقی :

  1. اجاره سند جهت ازادی زندانی
  2. اجاره سند جهت مرخصی زندانی فوری
  1. اجاره سند جهت ضمانت پیمانکاری
  2. اجاره سند جهت دریافت نمایندگی فروشگاه ها (ماند کوروش و جامبو)
  3. اجاره سند جهت رفع ممنوع الخروجی
  4. اجاره سند جهت اخذ شعب دفاتر خدمات قضایی و یا پلیس + ۱۰ و …..

تمامی اسناد امکان ارائه و کارشناسی توسط مراجع محترم قضایی را دارا میباشند.

امکان اجاره سند جهت دادگاه / دادسرا/ ارشاد/تعزیرات امکان پذیر مباشد.

قیمت و شرایط تهیه سند اجاره ایی :

قیمت اجاره اسناد به صورت کاملا کارشناسی و با پایین ترین نرخ در بین رقبا میباشد . شما میتوانید ضمن تماس با شماره های موسسات ما به طور کامل در مورد شرایط و قیمت های اجاره سند راهنمایی شده و یا در صورت تمایل و برای راحتی شما خواندکان گرامی به مقاله ما در لینک زیر مراجعه نموده تا اطلاعات کلی از شرایط و مرحل اجاره سند توسط موسسه را دریافت نمایید.

شماره های تماس جهت دریافت اطلاعات از شرایط و قیمت های اجاره سند و فیش حقوقی
09331486294

09193797186
09220562433

شرایط ، مراحل و مدارک لازم جهت اجاره سند

در انتها لازم به ذکر است با توجه به حساس بودن امر اجاره سند حتما برای دریافت این خدمات به موسسات معتبر و به صورت حضوری مراجعه نمایید.متاسفانه عده ایی از افراد سودجو و شیاد اقدام به دریافت مبالغ بسیار بالا برای ارائه سنداجاره ایی به مراجعین نموده و پس از دریافت وجه یا از دسترس خارج میشوند و یا اقدام به ارائه اسناد غیر معتبر میکنند که نه تنها موجب هدر رفتن هزینه شما میگردد بلکه میتواند به راحتی موجب مشکلات و دردسر های قانونی برای شما شود.

در پایان در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال در ارتباط با سند اجاره ایی با شماره های ذیل تماس گرفته و یا در قسمت نظرات اقدام به طرح پرسش فرمایید.

09331486294
09193797186
09220562433

نظرات

8 دیدگاه دربارهٔ «سند اجاره ایی چیست و چگونه میتوان آن را تهیه کرد؟»

سارا گفت:

سند 500 تومنی تهران برای اجاره لیزینگ میخام

سلام بله لطا تماس بگیرید

صدف گفت:

برای مرخصی زندانی سند 200 تومنی میخام شما دارید؟

بله موجوده تماس بگیرید

محمدصادق گفت:

سند 300 تومنی تهران موجود دارید؟

بله لطفا تماس بگیرید

ناشناس گفت:

سلام ممنون از شما

[…] وثیقه یا کفیل خواهد داشت. شما میتوانید برای دریافت سند اجاره ایی جهت وثیقه برای مرخصی و یا اجاره کفیل با هکاران ما تماس […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.