کسب درامد از سند (نیاز به وثیقه)

با سلام ؛ 

 به باشگاه خیرین با خیروبرکت خوش آمدید:

اشخاص محترمی که اسناد ملکی ششدانگ در اختیار دارند و قصد دارند از طریق اجاره سند مالکیت خویش بدون هیچگونه دردسر و دغدغه به کسب درامد بپردازند ، پیشنهاد می کنیم که گروه مشاوره کارپردازان را امین خود دانسته و بدون نگرانی املاک خود را به ما بسپارند تا در اسرع وقت ضمن اینکه در ثواب امر مهم و خداپسندانه آزادی متهم شریک میشوند و باقیات الصالحات خود را تضمین میکنند ؛ به کسب درامد عالی و پر برکت نیز بپردازند. لازم به ذکر است گروه ما اولین و تنها مرکزی است که بالاترین درصد سود را به سند گذاران و وثیقه گذاران عزیز خود اختصاص میدهد.ضمنا مفتخریم اعلام کنیم که پس از 9 سال سابقه ی درخشان ورزومه ی موفق آماده ی همه نوع خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستیم.

جهت ثبت ملک خود و کسب درآمد با اجاره سند ملکی ششدانگ تان لطفا کلیک کنید

یا از طریق تلگرام و تماس تلفنی با شماره زیر در ارتباط باشید

09129409478

از دارندگان اسناد و املاک ششدانگ (آزاد یا مازاد) معتبر و سالم و کاملاً قانونی (دفترچه ای یا تک برگ) در تمامی استانها و شهرستانها(روستایی یا شهری)  نظیر کرمانشاه- هرسین- لردگان- قم- اراک- ملایر- بجنورد- بیرجند- اسلامشهر- اسلام آباد- احمد آباد مستوفی- یافت آباد- کرج- تهران و ....   از ارزش150 میلیون تومان تا 10 میلیارد تومان دعوت به همکاری میگردد.

از صاحبان سند ملکی که تمایل به آشنایی بیشتر و سپس همکاری تقاضا میشود که در اسرع وقت با شماره زیر تماس بگیرند.

09129409478

توجه کنید:همه ی کسانی که سند ملکی دارند دنبال شخص یا موسسه ی مورد اطمینانی میگردند که از سند ملکی آنها در جای مطمئن استفاده کند و برایشان درآمدزایی کند.بی تردیدکسب درآمد ازسند ملکی برای خیلی از مردم بدلیل عدم اطلاع آنها نوعی ریسک تلقی میشودو خیلی خطرناک به نظر میرسدومعمولا دراین کار دچارتردید هستند.

 

اینجانب با افتخار خدمت ملت شریف ایران عرض میکنم با توجه به رزومه درخشان اینجانب وپرسنل فعال دفتر مشاوره کارپردازان با مدیریت اینجانب سعید محرابی ،درتسلط و احاطه واشراف اطلاعاتی کامل به هدف وکاری که در حال انجام آن هستیم،همچنین رعایت اصول شرافت و امانتداری بهترین امین ومولد درامد ثابت برای سند ملکی شما هستیم.در هرنقطه ایران که هستید    

 شما مالکین گرامی که تمایل به همکاری جهت درآمدزایی از طریق اجاره سند میتوانید شماره تماس خود را به صورت کاملا رایگان در سایت ما قرار دهید.

برای این کار کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید و شماره تماس خود به همراه نام خود و میزان متراژ سند و موقعیت مکانی سند را برای ما ارسال نمایید تا پس از تایید ادمین سایت شماره تماس شما به رایگان به نمایش درآید.

کلیک جهت ثبت مشخصات ملک