از اینجا آگهی خود را سفارش دهید

مزیت ما چیست؟

سایت کارپردازان سایت رسمی شرکت کارپردازان با 10 سال سابقه درخشان اگهی شما را با نازلترین قیمت به متقاضی مورد نظر شمامیرساند.ما آگهی شما را علاوه بر نمایش در سایت ،با استفاده از روشهای نوین تبلیغات به گیرنده مرتبط با آگهی شمامیرسانیم.باما صددرصد به هدف بزنید.تلفن سفارش اگهی به تلگرام 09373817111 ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

جهت سفارش آگهی، آگهی مورد نظرتان را از طریق لینک زیر به اطلاع کارشناسان ما برسانید .تاپس از طراحی آگهی شما یک نسخه از آن توسط ویزیتور شرکت به آدرس شما ارسال و به شما تحویل داده خواهد شد در صورتی که متن آگهی مورد تایید شما باشد.لطفاهزینه آگهی را به ویزیتور شرکت تحویل و رسید دریافت نمایید.ظرف مدت 24 ساعت شما میتوانید آگهی خودرا در سایت مشاهده نمایید.و به جمع مشتریان پروپاقرص ما بپیوندید. جهت سفارش آگهی وارد لینک زیر شوید و در خواست خودرا اعلام بفرمایید.در صورتی که آگهی شما عکس دارد عکس خود را از طریق تلگرام به شماره  09373817111 برای ما بفرستید.

 


نرخ نمایش تبلیغات وآگهی های املاک:

1-نمایش ویژه همراه با جلوه های ویژه و افکت درتابلوی اعلانات سایت به مدت60روز25000تومان

2-نمایش عادی (متنی بدون جلوه های ویژه)در تابلوی اعلانات سایت به مدت60 روز20000تومان

3-نمایش ویژه در تابلوی اعلانات سایت به مدت 60 روز35000 تومان(ویژه تبلیغات کالا و خدمات)

مطالب مرتبط:تبلیغات هدفدار/تبلیغ دراین سایت و 50 سایت پربازدید/ارسال پیامک تبلیغاتی/راههای نوین تبلیغات/تبلیغات در کل کشور/تبلیغات استانی/